Затишний і разом з тим надзвичайно комфортабельний готель Sun Resort в Бердянську Запорізької області знаходиться на першій лінії Бердянської коси, що на Азовському морі. Його місце розташування добре вже тим, що він оточений численними унікальними лиманами з лікувальними грязями, які практично ні в чому не поступаються своїм аналогам з берегів Мертвого моря. Їх лікувальну силу відчули на собі багато громадян нашої країни, які за порівняно малий термін значно поліпшивши своє здоров'я.

Все частіше вибирають відпочинок на Азовському морі іноземці. Їх приваблюють доступні ціни, прекрасна інфраструктура, наявність великої кількості пам'яток, а в готелі - комфортні умови проживання, гідний рівень сервісу і широкий спектр послуг, що надаються.

Приїжджають в готель на Азовському морі і сімейні пари з тривалим терміном спільного життя, і тільки що почали свій шлях молодята. І для тих, і для інших навколишнє оточення підходить чудово. Романтичні заходи і сходи сонця, безкрайня широчінь неба, що зливається з безмірною гладдю моря, крики чайок над водою навівають представникам старшого покоління легкий світлий смуток про часи давно минулої юності. Ну а молоді, навпаки, купаються у відчутті безміру не тільки водного простору, але і уявній нескінченності такого прекрасного життя.

Умови проживання та послуги

Персонал готелю уважний і завбачливий: він оточує своїх гостей по-справжньому домашньою теплотою і турботою. Номери прибираються щодня і обслуговуються всі 24 години на добу. В їх вартість входить континентальний сніданок, який надається одним з двох ресторанів готелю. Разом з трьома барами вони піклуються про те, щоб гості не відчували ні голоду, ні спраги.

Адміністрація готелю може порадити відвідати екскурсії до бердянського маяка, у дельфінарій і зоопарк «Сафарі». Для тих, кому недостатньо водних атракціонів на території пляжу готелю, зможуть відвідати місцевий аквапарк «Мис Доброї Надії». Гостям міста також подобаються прогулянки по місцевій набережній і центральним проспектом Бердянська з їх дивовижними оригінальними пам'ятниками.

На тих, кому замало Азовського моря, чекають сауна, великий басейн для дорослих і малий - для дітей. У перервах між купаннями малюки можуть пограти в дитячій кімнаті або на прекрасно обладнаному для цього спеціальному майданчику. Для особистого авто є чудово обладнана парковка.

Контакты

 

+38 (067) 521-04-09,
+38 (066) 878-86-21,
+38 (061) 539-29-29

 

[email protected]

 

Отель Sun Resort
г. Бердянск,
ул. Макарова д. 7М